ZEBRA SYSTEM logo ZEBRA SYSTEM
výstavní stánky světelné rampy interierové zařízení vybavení obchodů knihovny,pódia, výstavní systémy kontakt: zebraat@seznam.cz

příklady realizací

Realizace patrového výstavního stánku

priklad01.jpg
priklad04.jpg

Průběh stavby patrového výstavního stánku s točitým schodištěm a nasvíceným válcovým tělesem s propagačními fotografiemi, které je rozvinuto v patře kolem terasy s jednacími stolky. Konstrukce Zebra-system je opatřena nenápadným práškovým povrchem v barvě matné střední šedi pro dobré vyniknutí barvy pálených tašek a doplněna dřevěnou konstrukcí. (projekt Zebra-atelier, stavba agentura Inka)

Stavba malého výstavního stánku svépomocí

priklad05.jpg
priklad09.jpg
priklad08.jpg

Realizace jednoduchého přízemního výstavního stánku s výškovou dominantou a deskovými výplněmi plnými (pro instalaci exponátů) a poloprůhlednými výplněmi polykarbonátovými pro oddělení jednacího prostoru. Konstrukce Zebra-system je zde opatřena polomatnou hliníkovou práškovou barvou, související s technickým charakterem vystavovaných výrobků. (projekt Zebra-atelier, stavba Elektro-Lumen)

Plošně rozlehlý výstavní stánek

priklad10.jpg
priklad13.jpg

Koncepce plošně rozlehlého výstavního stánku na půdorysu celoplošného pódia ze Zebra-systemu a jen jediné obvodové stěny přiléhajícího barevného bloku zázemí. Z příhradové stavebnice Zebra-system 26, jejíž stříbrná barva souvisí i s hliníkovým pochůzím strukturálním povrchem podlahy celého pódia, jsou vytvořeny i světelné rampy a nižší pódia. (projekt a stavba agentura Apro)

Soliterní patrový výstavní stánek

priklad18.jpg
priklad14.jpg
priklad16.jpg

Použití matně černé konstrunce Zebra-system u hmotově jednoduché koncepce výstavního stánku přístupného ze všech stran se zázemím pod centrální dominantou. Přestože je zde příhradová konstrukce jediným nosným systémem, dá vyniknout převládající barevnosti a spíše ji rámuje. (projekt Zebra-atelier, stavba Tondach)